Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Vote
kn: ಮತ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
