Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
