Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Date
th: วันที่

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Vote
th: โหวต

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: The user ID.
th: รหัสผู้ใช้
