Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Tag
vi: Thẻ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Vote
vi: Bình chọn

en: Operator
vi: Toán tử

en: Function
vi: Chức năng

en: Rules
vi: Quy tắc

en: equals
vi: bằng

en: Value type
vi: Kiểu giá trị

en: The unique ID of the user account.
vi: ID duy nhất của tài khoản người dùng.
