Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Tag
lv: Birka

en: Date
lv: Datums

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Node
lv: Mezgls

en: Comment
lv: Komentārs

en: Vote
lv: Balsot

en: Operator
lv: Operators

en: Function
lv: Funkcija

en: Entity
lv: Entītija

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.
