Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: The unique ID of the user account.
bo: མཚུང་མེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་ཨང་རྟགས།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
