Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: Vote
kk: Дауыс беру
