Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Date
mn: Огноо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Vote
mn: Санал
