Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Tag
sv: Etikett

en: Date
sv: Datum

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Vote
sv: Rösta

en: Function
sv: Funktion

en: Rules
sv: Regler

en: Entity
sv: Objekt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Value type
sv: Typ av värde

en: Vote results
sv: Röstresultat

en: The unique ID of the user account.
sv: Det unika ID-numret för användarkontot.

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: The user ID.
sv: ID-numret för användaren.
