Voting API (8.x-3.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
