Voting API (8.x-3.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: all
hu: mind

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Voting
hu: Szavazás

en: Vote
hu: Szavazat

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Voting API
hu: Szavazás API

en: Authored by
hu: Szerző

en: Id
hu: Azonosító

en: Function
hu: Függvény

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Vote tallying
hu: Szavazatszámlálás

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
hu: Ezt a beállítást nagy forgalmú oldalak adminisztrátorai használhatják a szavazati eredmények számolásának elhalasztására.

en: Tally results whenever a vote is cast
hu: Eredmények ellenőrzése a szavazat beküldésekor

en: Tally results at cron-time
hu: Eredmények ellenőrzése az időzített feladatok futásakor

en: About
hu: Leírás

en: Vote Result
hu: Szavazás eredménye

en: Sum
hu: Összegzés

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Anonymous vote rollover
hu: Be nem jelentkezett felhasználók szavazatainak göngyölítése

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
hu: Mennyi időnek kell eltelnie, mielőtt ugyanarról a számítógépről beküldött két, be nem jelentkezett felhasználótól érkező szavazat egyedinek tekinthető. A „soha” beállítás meggátolja a kettős szavazást, de ezáltal lehetetlenné teszi, hogy ugyanarról a számítógépről több be nem jelentkezett felhasználó (például internet kávézók ügyfelei) szavazatot küldjön.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
hu: Az eredmények egyeztetése nem automatizálható, mert saját szavazatkezelő modul van használatban.

en: Normal vote
hu: Normál szavazat

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
hu: Az alapértelmezés szerinti címke a tartalommal kapcsolatos szavazatoknál. Ha többszörös szavazatokat különböző címkékkel adnak le a tartalom egy részén, akkor ezzel a címkével is ad egy azonnali szavazatot.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hu: %invalid érvénytelen programok által használt név.

en: Rebuilt all voting results.
hu: Összes szavazási eredmény újraépítése.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this vote type until you have removed that vote. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type votes.
hu[0]: %type típust 1 tartalom használja jelenleg a webhelyen. A szavazattípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó szavazatot.
hu[1]: %type típust @count tartalom használja jelenleg a webhelyen. A szavazattípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó szavazatot.
