Voting API (8.x-3.0-alpha5) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Sum
si: මුළු ගණන
