Voting API (8.x-3.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Vote
hr: Glas

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Authored by
hr: Autor

en: General
hr: Općenito

en: Function
hr: Funkcija

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.
