Voting API (8.x-3.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: all
mr: सर्व

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Percent
mr: टक्के

en: Vote
mr: मत

en: Authored by
mr: लेखक

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
