Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
