Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: all
is: allt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Vote
is: Kjósa

en: Average
is: Meðaltal

en: Authored by
is: Höfundur

en: General
is: Almennt

en: Votes
is: Atkvæði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Vote count
is: Atkvæðatalning
