Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Votes
ka: ხმები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
