Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: all
lt: visi

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: General
lt: Bendras

en: Votes
lt: Balsai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Voter
lt: Balsuotojas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: Last »
lt: Paskutinis »
