Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Vote
be: Голас

en: Count
be: Колькасць

en: Authored by
be: Аўтар:

en: General
be: Агульны

en: vote
be: голас

en: Votes
be: Галасы

en: Function
be: Функцыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: votes
be: галасы

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Vote count
be: Колькасць галасоў

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
