Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Vote
bs: Glas

en: Authored by
bs: Napisao

en: Votes
bs: Glasovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: Value type
bs: Tip vrijednosti

en: Vote count
bs: Broj glasova
