Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Voting
eu: Bozketa

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: vote
eu: bozkatu

en: Votes
eu: Botoak

en: Function
eu: Funtzioa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: votes
eu: bozketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Usage
eu: Erabilera

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Value type
eu: Balio mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Vote results
eu: Bozkaren emaitzak

en: Asc
eu: Goraka
