Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Voting
gl: Votando

en: Vote
gl: Votar

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Authored by
gl: Creado por

en: General
gl: Xeral

en: vote
gl: votar

en: Votes
gl: Votos

en: Function
gl: Función

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Usage
gl: Uso

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Sum
gl: Suma

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Vote count
gl: Reconto de votos

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Entity ID
gl: ID da entidade
