Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Voting
pl: Ocena

en: Vote
pl: Głosuj

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: General
pl: Ogólne

en: Votes
pl: Głosy

en: Function
pl: Funkcja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Voter
pl: Głosujący

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Usage
pl: Użycie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Sum
pl: Suma

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Vote count
pl: Liczba głosów

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Vote results
pl: Wyniki głosowania

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
