Voting API (8.x-3.0-beta4) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Vote count
bo: འདེམས་ཤོག་གི་གྲངས་ཀ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
