Voting API (8.x-3.0-beta4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Vote
mn: Санал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Votes
mn: Саналууд

en: Vote count
mn: Саналын тоо
