Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Votes
sk: Hlasy

en: Function
sk: Funkcia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Usage
sk: Využitie

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Vote count
sk: Počet hlasov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
