Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: Remove
sl: Odstrani

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Never
sl: Nikoli

en: Field name
sl: Ime polja

en: Hidden
sl: Skrito

en: Replace
sl: Zamenjaj
