Voting API Reaction (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Closed
lv: Slēgts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Voting
lv: Balsošana

en: Never
lv: Nekad

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Upload a new image
lv: Ielādēt jaunu attēlu

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: HTML element
lv: HTML elements
