Voting API Reaction (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Closed
hu: Lezárt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Voting
hu: Szavazás

en: Never
hu: Soha

en: Field name
hu: Mező neve

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Upload a new image
hu: Új kép feltöltése

en: Anonymous vote rollover
hu: Be nem jelentkezett felhasználók szavazatainak göngyölítése

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
hu: Mennyi időnek kell eltelnie, mielőtt ugyanarról a számítógépről beküldött két, be nem jelentkezett felhasználótól érkező szavazat egyedinek tekinthető. A „soha” beállítás meggátolja a kettős szavazást, de ezáltal lehetetlenné teszi, hogy ugyanarról a számítógépről több be nem jelentkezett felhasználó (például internet kávézók ügyfelei) szavazatot küldjön.

en: Reactions
hu: Reakciók

en: Detection method
hu: Érzékelési mód

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: HTML element
hu: HTML-elem

en: Icon type
hu: Ikon típus

en: @title settings
hu: @title beállítások
