Voting API Reaction (8.x-1.13) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: Never
az: Heç vaxt

en: Field name
az: Sahə adı

en: Hidden
az: Gizli

en: Show
az: Göstər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Hide
az: Gizlət

en: Detection method
az: Aşkarlama üsulu

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: HTML element
az: HTML elementi
