Voting API Reaction (8.x-1.13) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Closed
he: סגור

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: Voting
he: הצבעה

en: Never
he: אף פעם

en: Field name
he: שם שדה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Show
he: הצג

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Hide
he: הסתרה

en: Upload a new image
he: העלאת תמונה חדשה

en: Reactions
he: תגובות

en: Detection method
he: שיטת זיהוי

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
