Voting API Reaction (8.x-1.13) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Closed
is: Lokuð

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: Never
is: Aldrei

en: Hidden
is: Falið

en: Show
is: Sýna

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Hide
is: Fela
