Voting API Reaction (8.x-1.13) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Closed
it: Chiuso

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Default
it: Predefinito

en: Open
it: Aperto

en: Never
it: Mai

en: Field name
it: Nome del campo

en: Hidden
it: Nascosto

en: Show
it: Mostra

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Hide
it: Nascondi

en: Upload a new image
it: Carica una nuova immagine

en: Detection method
it: Metodo di rilevamento

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: HTML element
it: Elemento HTML
