Voting API Reaction (8.x-1.13) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Hide
mn: Нуух
