Voting API Reaction (8.x-1.13) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Show
sq: Shfaq

en: Detection method
sq: Metoda e zbulimit

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
