Voting API Reaction (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: yes
el: ναι

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Upload
el: Αποστολή

en: no
el: όχι

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Never
el: Ποτέ

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Desc
el: Φθί

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Asc
el: Αύξ
