Voting API Reaction (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Weight
sk: Váha

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Icon
sk: Ikona

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Never
sk: Nikdy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Hide
sk: Skryť

en: Detection method
sk: Metóda detekcie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
