Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: never
lt: niekada

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Votes
lt: Balsai

en: About
lt: Apie

en: Poor
lt: Silpnai

en: Readonly
lt: Tik skaitymui
