Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Open
tr: Açık

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Field name
tr: Alan adı

en: Average
tr: Ortalama

en: Count
tr: Sayaç

en: Votes
tr: Oylar

en: About
tr: Hakkında

en: Poor
tr: Zayıf

en: Styles
tr: Biçemler
