Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: yes
ar: نعم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: never
ar: أبدا

en: no
ar: لا

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Votes
ar: الأصوات

en: About
ar: حول
