Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: yes
bg: да

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: never
bg: никога

en: no
bg: не

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Votes
bg: Гласа
