Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: Default
kk: Стандартты

en: never
kk: ешқашан

en: Count
kk: Саны

en: Votes
kk: Дауыстар
