Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: yes
sv: ja

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: never
sv: aldrig

en: no
sv: nej

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Votes
sv: Röster

en: About
sv: Om

en: average
sv: genomsnitt

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Anonymous vote rollover
sv: Anonym röstupprepning
