Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: yes
ta: ஆம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Open
ta: திற

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: no
ta: இல்லை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Votes
ta: வாக்குகள்

en: About
ta: பற்றி
