Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: yes
th: ตกลง

en: Open
th: เปิด

en: never
th: ไม่เคย

en: no
th: ไม่

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Count
th: จำนวน

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Poor
th: แย่

en: Styles
th: ลักษณะ
