Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: yes
cy: ie

en: Default
cy: Diofyn

en: Open
cy: Ar agor

en: never
cy: byth

en: no
cy: na

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Votes
cy: Pleidleisiau
