Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: yes
bs: da

en: None
bs: Nijedan

en: never
bs: nikad

en: Field name
bs: Ime polja

en: Votes
bs: Glasovi
