Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: yes
hy: այո

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: never
hy: երբեք

en: no
hy: ոչ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ
