Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: yes
bo: ཡིན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: no
bo: མིན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
