Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: yes
eu: bai

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: never
eu: inoiz ez

en: no
eu: ez

en: Voting
eu: Bozketa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Poor
eu: Txarra

en: Styles
eu: Estiloak
